Gumowe podeszwy Wearlight - jak po obłokach!

Gumowe podeszwy Wearlight Melvin & Hamilton

 

Jak tylko je wypróbujesz, nie obejdziesz się bez nich! Nasze gumowe podeszwy typu Wearlight wkrótce staną się najlepszym przyjacielem Twoich stóp! Dowiedz się, jak nasza innowacyjna technologia wpływa na doświadczenie z butami Melvin & Hamilton.

Główną cechą naszych gumowych podeszw Wearlight jest to, że są one bardzo lekkie i amortyzują wszystkie wstrząsy! Dzięki innowacyjnej technologii, podeszwy Wearlight zapewniają optymalny komfort i sprawiają, że czujemy się jakbyśmy chodzili po chmurach.

Dlaczego tak bardzo podobają nam się nasze gumowe podeszwy Wearlight? Zimą utrzymują one ciepło naszych stóp, izolując nas od zimna i deszczu, a także zapewniają dodatkową przyczepność. Super lekkie i wygodne podeszwy nadają klasycznym skórzanym butom bardziej swobodny wygląd i wprowadzają nas w letni nastrój.

Damskie botki Selina 6 Melvin & Hamilton

W Melvin & Hamilton oferujemy nasze gumowe podeszwy Wearlight w żywych kolorach, od błękitu po fuksję i żółty. Pozwalają nam one na tworzenie oryginalnych projektów. Z naszymi podeszwami wszystko jest możliwe! Zobacz jak nasi ambasadorzy noszą nasze buty z gumowymi podeszwami i zainspiruj się!

Wybór ambasadorek Melvin & Hamilton

@papillonfully wybrała botki Amelie 5 a @mochicas w obiektywie @nadinekuhnfotografie nosi naszą Susan 66.

Wybór ambasadorów Melvin & Hamilton

@sugsean postawił na botki Trevor 5, z kolei @johannes_jger wybrał model Scott 2.

#youaremnh