pokaż pazur

pokaż pazurEgzotyczne kwiaty, tropikalne liście oraz nadruki zwierzęce królują w prasie i na wybiegach jako najgorętszy trend tego sezonu. W Melvin & Hamilton znajdziesz je w wielu naszych stylach. Gotowi na tropikalne szaleństwo?

Jak nosić wzory zwierzęce?

Dżungla w mieście?

Nie musisz jechać daleko, aby poczuć tropikalny klimat! Melvin & Hamilton zawiera wiele modnych tropikalnych i zwierzęcych nadruków w aktualnej kolekcji Wiosna-Lato 2019. Zebra, pantera, tygrys, wąż... Nie bój się mieszać ze sobą różnych wzorów! Wizualny chaos jest powszechnie akceptowany! Nie ma złego sposobu, aby to zrobić. Możesz stylizować swoje buty z nadrukiem w panterkę z ulubioną parą jeansów i dodać bluzkę z dodatkowym nadrukiem, aby osiągnąć tzw. total look. Tak, to możliwe z twoją parą M&H! Ręcznie wykonane buty z oryginalnymi detalami wyróżnią Cię z tłumu. 

Co powiesz na parę oryginalnych oksfordków ozdobionych tropikalnymi liśćmi? My jesteśmy na TAK! Uwolnij siebie i dodaj egzotyczny akcent do swojego stroju. Panowie również znajdą coś dla siebie w naszej kolekcji miejska dżungla. Para klapków z pewnością sprawi, że Twój swobodny look będzie bardziej wyjątkowy. #youaremnh