Jak dbać o buty zimą?

by Melvin & Hamilton

Obecny czas jest często deszczowy, wietrzny i ponury. To nie tylko trudniejszy czas dla nas, ale także dla naszych ulubionych butów.

Linia Couture

by Melvin & Hamilton

Melvin & Hamilton prezentuje linię Couture dla mężczyzn: eleganckie buty wizytowe wykonane w najczystszej tradycji.

Filozofia Melvin & Hamilton

by Melvin & Hamilton

Już od 30 lat marka Melvin & Hamilton co sezon prezentuje kolekcje swoich butów jednocześnie nie tracąc swojej tożsamości.U podłoża marki leży filozofia i rodzina; a także atuty pozwalające na tworzenie oryginalnych i trwałych produktów, w zgodzie z tradycją oraz trendami i nowoczesnym komfortem.

Melvin & Hamilton wkracza do Polski!

by Melvin & Hamilton

Melvin & Hamilton to marka założona w roku 1988 przez Rajaba Choukaira. Ta niemiecka marka od wielu lat zaskakuje klientów oryginalnymi designami i przykuwa ich uwagę profesjonalnym wykonaniem z dbałością o każdy szczegół. Więcej o naszej historii przeczytasz w tym artykule.

Znasz różnicę między oksfordami a derbami?

by Melvin & Hamilton

Czasem dobrze dobrana stylizacja i schludny wygląd to wszystko, co potrzebujesz, żeby przetrwać zabiegany tydzień. Jeśli Twój wygląd jest właściwy, Twoja pewność siebie i niezależność wzrośnie. Wybór odpowiednich butów odgrywa tutaj bardzo ważną rolę.

Melvin & Hamilton świętuje swoje 30 urodziny ze specjalną kolekcją

by Melvin & Hamilton

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, Melvin & Hamilton został założony w 1988 roku co oznacza, że w tym roku obchodzi swoje 30 urodziny! Oprócz świętowania chcieliśmy przygotować coś specjalnego. Dlatego właśnie powstała specjalna urodzinowa kolekcja. Jesteśmy niezwykle podekscytowani myślą o podzieleniu się z Wami naszymi niezwykłymi modelami.

Powrót do góry
  Ładuję...