LETNIA WYPRZEDAŻ
LETNIA WYPRZEDAŻ

  Toni, Lewis & reszta - oto nasze męskie bestsellery

  Jeśli uważnie nas śledzisz to prawdopodobnie wiesz już o naszych rodzinach butów. W tym artykule poznasz cechy charakterystyczne głównych rodzin butów męskich, jak również nasze porady dotyczące doboru rozmiaru.
  Męskie bestsellery rodziny butów Melvin & Hamilton

  Jak już wyjaśniliśmy w naszym artykule o rodzinach butów damskich, każda nazwa odpowiada pewnej formie (nosek, długość...), która zachowana jest w wielu różnych modelach (buty derby, botki...). Oznacza to, że jeśli czujesz się dobrze w monkach Toni w rozmiarze 40, to jest duża szansa, że jak zamówisz rozmiar 40 derbów Toni, to będą one równie dobrze pasować. Nie przedłużając, oto nasze bestsellerowe męskie rodziny butów.

  Kolekcja Toni Melvin & Hamilton

  Znasz już model Toni? Toni jest jednym z ulubieńców naszych klientów. Te buty ze spiczastym noskiem są dostępne w różnych stylach, z perforowanej lub gładkiej skóry, z przeszytymi detalami i wycięciami, a także z brogsami. Znajdziesz u nas idealnego towarzysza na co dzień wśród naszych klasycznych półbutów derby, eleganckich oksfordów i oryginalnych monków.

  Wskazówka: Toni ma spiczasty nosek i wypada raczej standardowo, więc zamów swój typowy rozmiar.

  Kolekcja Lance Melvin & Hamilton

  Nasz Lance ma tak wiele różnych twarzy! Kolorowe monki, eleganckie derby z brogsami czy może oryginalne derby z twistem? Z pewnością się na nim nie zawiedziesz. Lance nie boi się bawić z różnymi rodzajami materiałów, ani dodawać metalowych nitów tu i ówdzie. Więc który z nich jest Twoim ulubionym?

  Wskazówka: Lance wypada dosyć duży, dlatego zalecamy zamówienie mniejszego rozmiaru.

  Kolekcja Lewis Melvin & Hamilton

  Idealny look gentlemana z Lewisem! Eleganckie buty biznesowe z twistem, botki z nadrukami zwierzęcymi, inspiracje brytyjskim szykiem, Lewis ma wiele do zaoferowania. Urzekną Cię jego elementy z plecionej skóry i laserowych wycięcia, które stanowią o uznanym know-how naszej marki.

  Wskazówka: Lewis wypada zawyżony, dlatego sugerujemy wybór o jeden mniejszego rozmiaru niż zwykle.

  Kolekcja Jeff Melvin & Hamilton

  Czas na Jeffa - naszego zabawnego towarzysza! W jego rodzinie spotkacie kolorowe oksfordy, derby z nadrukami zwierzęcymi, a także wyjątkowe botki. Jeff nie boi się bawić z różnymi rodzajami materiałów, jak również z najmodniejszymi kolorami i będzie Ci odpowiadał, jeśli nie boisz się ekstrawagancji.

  Wskazówka: wybierając Jeffa należy zamówić mniejszy rozmiar.

  Kolekcja Eddy Melvin & Hamilton

  Czujesz nostalgię? Buty Eddy z akcentem vintage będą Twoim idealnym wyborem. Niezależnie od tego, czy szukasz butów typu derby z oryginalnymi detalami, czy też botków w stylu vintage, zajrzyj do naszej kolekcji Eddy! Od butów w stylu dandysowym dzieli Cię tylko kilka kliknięć!

  Wskazówka: Eddy wypada zawyżony, dlatego sugerujemy zamówienie mniejszego rozmiaru niż zwykle.

  Kolekcja Rico Melvin & Hamilton

  Być może znasz już Rico jako klasyczne buty, ale z pewnym twistem. Połączenie gładkiej skóry z zamszem, brogsy, mieszanka kilku odcieni czerni i brązu - tego właśnie możesz oczekiwać od naszego Rico! Klasyczne monki, eleganckie derby lub oksfordy, idealne do garnituru do pracy, jak i na co dzień! W naszej rodzinie Rico z pewnością znajdziesz odpowiedni styl dla siebie!

  Wskazówka: Rico ma wąską formę, zalecamy zamówienie standardowego rozmiaru.

  Historie, które mogą Ci się spodobać


  Powrót do góry
    Ładuję...