Buty na obcasie Melvin & Hamilton

Wysokie obcasy staną na wysokości zadania latem

Klapki na słupku, sandały na koturnie - tego lata Melvin & Hamilton dodaje Ci... wzrostu! Prezentujemy modele butów damskich łączące elegancki styl miejski ze stylem boho, które uwielbiamy nosić na każdą okazję. Do przyjęcia od razu!

Mule na koturnie Melvin & Hamilton

Trend boho: klapki na koturnie

Optycznie wydłużają nasze nogi i są bardzo wygodne do noszenia przez całe lato, od gorących letnich dni po chłodniejsze wieczory: mule na koturnie są must-have w naszej letniej garderobie.

Ręcznie tkana skóra doda charakteru boho eleganckiej stylizacji ze spodniami typu marchewki lub chinosy, ale my wolimy połączyć je z długą spódnicą i bawić się kolorami! Możemy zmieniać ubrania kilka razy dziennie... ale Abby nosimy od rana do nocy. 

Ciesz się ich wyjątkowym komfortem dzięki podeszwie typu platforma inspirowanej espadrylami, wyłożonej cienką warstwą gumowej podeszwy i ich wyściółce wykonanej z garbowanej roślinnie skóry: doskonałe wykończenie dla zdrowia stóp i elegancji kroków.

Hit: Plecione sandały i klapki na koturnie z korka

Prawdziwym hitem tego lata są buty na koturnie z korka! Hanna i Elodie, wykonane z plecionej skóry w pastelowych, żywych lub metalicznych kolorach, z pewnością skradną Twoje serce!

Sandały na platformie Melvin & Hamilton

Sandały na koturnie, gwiazda lata

Sandały na koturnie Abby z fantazyjną klamrą i bardzo plażowym wyglądem są starszą siostrą klapków na koturnie! Sprawiają, że czujemy się jak gwiazdy nad wodą i dodają nam nogi syreny!

W ciągu dnia bawi się dodatkami tkaniny; w nocy błyszczy się tysiącem świateł...

Mule na obcasie Melvin & Hamilton

Klapki na obcasie pełne kolorów

Naszym ulubionym stylem tego lata są klapki na słupku Alice, dostępne w kilku kolorach!

Kolorowe mule ze skóry Melvin & Hamilton

Z czarnej skóry do biura
Pudrowo różowe na co dzień
Niebiesko metaliczne na wyjście z przyjaciółmi
Słoneczno-żółty na kolację nad morzem
Posrebrzane, aby przetańczyć całą noc...

I vice versa! To zależy od ciebie...

Damskie buty ze skóry roślinnie garbowanej Melvin & Hamilton

Spaceruj ile chcesz, my zadbamy o Twoje stopy

Zakup obuwia Melvin & Hamilton to inwestycja na długo a zarazem gwarancja noszenia skórzanych butów roślinnie garbowanych. Proces, który szanuje skórę, ale przede wszystkim chroni stopy przed szkodliwymi konsekwencjami niektórych nadużyć związanych ze stosowaniem materiałów chemicznych. Kiedy Twoja stopa jest w bezpośrednim kontakcie z surowcem jest to jeszcze ważniejsze.

Od początku istnienia, Melvin & Hamilton angażuje się w stosowanie wyłącznie garbowania roślinnego do zmiękczania i obróbki skór. Jest to wybór trwały i ekologicznie odpowiedzialny - a dla Ciebie kluczowy.

Spaceruj, tańcz, baw się do woli, my dbamy o Twoje stopy - w stylu!

Odkryj najnowsze trendy w naszym magazynie!

Powrót do góry
  Ładuję...