DZIEŃ SINGLA Świętuj dzień singla razem z nami i skorzystaj z 11% rabatu z kodem Happy19, tylko dzisiaj!
DZIEŃ SINGLA Świętuj dzień singla razem z nami i skorzystaj z 11% rabatu z kodem Happy19, tylko dzisiaj!
  Sneakersy Melvin & Hamilton

  SNEAKERSY PEŁNE PASJI

  Od wielu lat są one światowym trendem, a co sezon powracają w nowej wersji. Odkryj nowe i niepowtarzalne modele z naszej kolekcji sneakersów!

  Sneakersy Melvin & Hamilton

  SNEAKERSY KAŻDEGO DNIA

  Sneakersy to buty, w których czujemy się dobrze, które wkładamy rano bez zastanowienia i które pozwalają nam przemieszczać się z miejsca na miejsce przez cały dzień. Sneakersy są idealne do przełamania klasycznego wyglądu dzięki swoim jaskrawym kolorom, jak również do dodania odrobiny elegancji do stylu casual poprzez wysokiej jakości skórę, podeszwy odporne na warunki atmosferyczne i wysokiej jakości wykończenia.

  Jak tylko je założysz i poczujesz ich komfort, trudno Ci będzie się z nimi rozstać... czy będzie to początek prawdziwej kolekcji sneakersów Melvin & Hamilton?


  KOBIETA Sneakers Melvin & Hamilton

  SNEAKERSY DLA NIEJ

  Zapomnijmy o białych trampkach i przyjmijmy unikalny model sneakersów, który nam odpowiada: kolory, gra materiałów, grube podeszwy i niezwykły komfort do całodziennego biegania pomiędzy naszymi spotkaniami!

  TREND WIOSNY: KOLEKCJA FLO

  Zdecydowany ulubieniec wśród damskich sneakersów: nowy model FLO zaprojektowany przez Melvin & Hamilton jest unikalną i oryginalną kreacją, która będzie wkrótce dostępna w wielu kolorach i wykończeniach!


  MĘŻCZYZNA SNEAKERS MELVIN & HAMILTON

  SNEAKERSY DLA NIEGO

  Podążać za modą na "dad shoes", tak, ale we własnym stylu i w duchu czasów!
  Chcemy rozpocząć całą kolekcję od tych kolorowych, super wygodnych i całkowicie wyjątkowych modeli.

  TREND WIOSNY: KOLEKCJA KOBE

  Nowy model KOBE zaprojektowany przez Melvin & Hamilton łączy w sobie komfort i oryginalność. Wkrótce będzie on dostępny wyłącznie w naszym sklepie internetowym: zdobądź swoją parę zanim zrobią to inni!

  SNEAKERSY W STYLU MELVIN & HAMILTON

  Od kilku sezonów obserwujemy modę na “ugly shoes”! Nie takie “brzydkie” jak sugeruje ich potoczna nazwa, te modne sneakersy są idealnym wyborem zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy cenią sobie ich wygodny wygląd z grubą podeszwą i pełen kolorów!
  W Melvin & Hamilton “chunky sneakers” czerpią z know-how firmy, aby stworzyć wyjątkowy, bardzo wygodny i całkowicie oryginalny model.

  Pod względem stylu, cholewka sneakersów jest mieszanką różnych skór, od zamszu po skórę z włosiem i cieniowanie typowe dla marki. Niezależnie od tego, czy lubisz metaliczne odcienie, jaskrawe kolory, miękkość zamszu, czy wszystkie te cechy, modele Kobe i Flo są stworzone dla Ciebie!
  Bez kompromisów w kwestii wykonania, sneakersy Melvin & Hamilton wykonane są ze skóry roślinnie garbowanej, a wnętrze z miękkiej skóry nappa zapewniającej komfort i elastyczność. Sneakersy posiadają skórzaną wkładkę, którą można łatwo wyjąć w celu zastąpienia jej wkładką ortopedyczną.
  Podeszwa nowych sneakersów jest innowacją Melvin & Hamilton - powstała na przestrzeni lat z naszych słynnych gumowych podeszew. Składa się ona z trzech części zaprojektowanych tak, aby zapewnić Ci optymalny komfort:

  • pierwsza warstwa, ta, która ma kontakt z podłożem, wykonana jest z naturalnej gumy, wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne
  • wzmocniony obcas, wykonany z twardego plastiku lekko podnosi stopę, zapewniając doskonałe podparcie i stabilność
  • ultralekka podeszwa z mikrogumy łączy podeszwę zewnętrzną z podeszwą i pochłania wstrząsy dla optymalnego komfortu chodzenia


  Unikalny i innowacyjny design bez kompromisów, Flo & Kobe to doskonałe przykłady butów Melvin & Hamilton!

  Melvin & Hamilton Sneakersy
  Powrót do góry
    Ładuję...