OFERTA
OFERTA

  Dlaczego warto używać prawideł?

  W tym artykule dowiesz się jak maksymalnie wydłużyć żywotność Twoich butów!
  Cedrowe prawidła Melvin & Hamilton

  Cedrowe prawidła

  Pożegnaj się z nieestetycznymi zmarszczkami i fałdami na Twoich ulubionych butach! Prawidła są ważną częścią regularnej pielęgnacji obuwia. Jeśli zależy Ci na ładnym wyglądzie Twoich butów rekomendujemy zaopatrzenie się w nie już teraz - inwestycja w produkty do pielęgnacji opłaci się na dłuższą metę!

  Ale jak to możliwe, że ten niewielki kawałek drewna ma taki wpływ na stan Twojego buta? Oto jak działa drewniane prawidło: rozciąga ono małe zmarszczki, które pojawiają się w trakcie noszenia buta. Podczas przerwy w ich noszeniu drzewa obuwia mogą wyrównać szkody, które powstały podczas noszenia obuwia skórzanego i ewentualnie w wyniku działania czynników atmosferycznych.

  Rada: Zawsze kupuj prawidła w rozmiarze mniejszym niż zazwyczaj noszony rozmiar buta. W ten sposób będziesz mieć pewność, że prawidło będzie pasowało do Twojego buta, a napięcie nie będzie zbyt silne.

  Drewniane prawidła pozwalają również pozbyć się niechcianej wilgoci wewnątrz skóry. Nasze prawidła Melvin & Hamilton są wykonane z drewna cedrowego. Drewno cedrowe wchłania wszystkie płyny i odparowuje je po wyjęciu z buta. Idealne do butów, które chcesz zachować na lata!

  Zainwestuj już teraz w oryginalne prawidła Melvin & Hamilton - kup jedną parę lub... więcej! W naszym sklepie internetowym otrzymasz rabat ilościowy począwszy od zakupu dwóch par! Kup teraz i zaoszczędź!

  Cedrowe prawidła Melvin & Hamilton
  Cedrowe prawidła

  Więcej na temat pielęgnacji obuwia:

  Aby dopełnić serię pielęgnacji obuwia, polecamy wykończenie naszymi pastami do butów, które zostały stworzone specjalnie na potrzeby butów Melvin & Hamilton. Odkryj naszą szeroką gamę kolorów!

  -> Przejrzyj naszą selekcję produktów do pielęgnacji obuwia

  Zapraszamy również do zapoznania się z naszym Przewodnikiem po pielęgnacji skórzanych butów.

  Produkty do pielęgnacji butów Melvin & Hamilton

  W przypadku dalszych pytań, nasz zespół obsługi klienta chętnie Ci pomoże i doradzi. Życzymy wspaniałych chwil z butami Melvin & Hamilton i naszymi produktami do pielęgnacji obuwia!

  Historie, które mogą Ci się spodobać


  Powrót do góry
    Ładuję...