Melvin & Hamilton świętuje swoje 30 urodziny ze specjalną kolekcją

Melvin & Hamilton świętuje swoje 30 urodziny ze specjalną kolekcją*Niestety niektóre z tych modeli nie są już dostępne, zajrzyj do naszego sklepu internetowego, aby znaleźć podobny model

Jubileuszowa kolekcja Melvin & Hamilton

Z dumą prezentujemy: Liv 1!Podczas minionych 30 lat jedną z najważniejszych rzeczy była wierność wobec DNA marki. Ta kolekcja nie jest inna. Nawet jeśli nasi projektanci nie są fanami spoglądania wstecz, to było warto. Mamy kilka wspaniałych wspomnień z ostatnich trzech dekad naszej marki do których warto wracać od czasu do czasu. Od początku procesu projektowania wiadomym było, że do tej specjalnej kolekcji użyte zostaną niektóre z bestsellerów jak również zupełnie nowe modele. Zgodnie z naszą tradycją cała kolekcja została zaprojektowana w naszej pracowni w Heidelbergu w Niemczech. Szczegółowy wybór kolorów i materiałów został dokonany w naszym atelier w Indiach. Jesteśmy bardzo dumni z efektu końcowego, 30 różnych modeli, każdy z nich z twistem. 

To odniesienie do 30 lat kreatywnego projektowania butów i bardzo wyjątkowa kolekcja dla bardzo wyjątkowych fanów naszej marki”, mówi Karim Choukair, współzałożyciel i projektant w Melvin & Hamilton.

Przyjrzyjmy się pierwszym modelom z naszej wyjątkowej kolekcji.Liv 1 jest kompletnie nowym modelem mokasynów, który może zostać zestawiony z prawie każdą stylizacją. Inspirowana absolutnymi ulubieńcami z serii mokasynów od Melvin & Hamilton, Liv jest klasycznym modelem mokasynów, ale posiada swój wyjątkowy kształt i przeszycia. Tym co ją wyróżnia jest wybita “30” w tylnej części oraz wewnątrz buta w nawiązaniu do 30 urodzin marki. Ten wyjątkowy detal znajdziesz na każdej parze z naszej urodzinowej kolekcji. Tak, wiemy, zdecydowanie ciężko wybrać spośród tak pięknych kolorów.Powitajcie Jeff’a 26W poszukiwaniu klasycznych butów, ale z wyjątkowym dodatkiem? Jeff jest idealnym kandydatem. Te wyjątkowe oksfordy z zamkniętym sznurowaniem są jednocześnie eleganckie i nieformalne. Ich kauczukowa podeszwa sprawia, że są to buty niezwykle lekkie. Oprócz specjalnego urodzinowego detalu z tyłu buta, z boku cholewki znajduje się pszczoła wykonana z metalicznych koralików. Zgodzicie się, że to bardzo wyjątkowa para?

Odkryj całą kolekcję w naszym sklepie internetowym!

Bardzo chcemy poznać wasze zdanie o tej efemerycznej kolekcji z okazji 30 urodzin! Podzielcie się z nami waszymi reakcjami w mediach społecznościowych.

#youaremnh