Przewodnik po rozmiarach

Odkryj nasze tabele rozmiarów i porady, aby dokonać właściwego wyboru.

Tabele rozmiarów buty Melvin & Hamilton

Odkrywasz Melvin & Hamilton i nie wiesz, który rozmiar wybrać? Przygotowaliśmy kilka porad, które pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego rozmiaru!

Rozmiarówka Melvin & Hamilton

Międzynarodowe tabele rozmiarów zawierają margines interpretacji, dzięki czemu możliwe są pewne różnice między różnymi producentami. Każda marka interpretuje te tabele w kategoriach własnych kolekcji i morfologii swoich klientów.

Modele butów w Melvin & Hamilton zwykle wypadają zawyżone - chyba, że na stronie produktu podano inne wskazania. Ogólnie rzecz biorąc powinien pasować Ci zwykle noszony rozmiar lub o 1 mniejszy. W zależności od produktu, jeśli na przykład zwykle pasuje na Ciebie rozmiar 40, sugerujemy zamówić 40 lub 39 w naszej kolekcji!

Nasze kolekcje damskie i męskie są jak rodziny. W ramach rodziny produktów znajdziesz ten sam określony kształt buta (szerokość, nosek, wykończenie): Amelie, Jessy, Selina... Jeśli więc dobrze czujesz się w mokasynach Selina w rozmiarze 38, równie dobrze będzie Ci w botkach lub derbach Selina w tym samym rozmiarze. Aby zaoszczędzić czas, jeśli znasz już nasze produkty, możesz przejrzeć sekcję rodzin produktów, które już posiadasz w swojej szafie.

Tabela rozmiarów damskich

Tabela rozmiarów damskich

Tabela rozmiarów męskich

Tabela rozmiarów męskich

Uwaga, w ostatniej kolumnie rozmiary podane są w cm i są to średnie szacunki, ale pomogą Ci znaleźć rozmiar, który na Ciebie pasuje!

Nasze zobowiązania

Aby znacznie ułatwić Ci wybór, oferujemy 14 dni od otrzymania przesyłki na przymierzenie butów w domu! Jeśli produkt nie pasuje, możesz go łatwo i bezpłatnie zwrócić w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.

W razie jakichkolwiek pytań, nasz Zespół jest gotowy do pomocy:

- poprzez czat

- przez WhatsApp pod numerem (+33) 7 68 90 89 03

- mailowo na adres hello@melvin-hamilton.com

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością pomożemy!

Zajrzyj do naszego Magazynu po więcej wskazówek!

Damskie mokasyny Adley 3 Melvin & Hamilton

Zakupy online: jak wybrać idealną parę butów?