Odkrywasz Melvin & Hamilton i nie wiesz, który rozmiar wybrać? Przygotowaliśmy kilka porad, które pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego rozmiaru!

Rozmiarówka Melvin & Hamilton

Międzynarodowe tabele rozmiarów zawierają margines interpretacji, dzięki czemu możliwe są pewne różnice między różnymi producentami. Każda marka interpretuje te tabele w kategoriach własnych kolekcji i morfologii swoich klientów.

Modele butów w Melvin & Hamilton zwykle wypadają zawyżone - chyba, że na stronie produktu podano inne wskazania. Ogólnie rzecz biorąc powinien pasować Ci zwykle noszony rozmiar lub o 1 mniejszy. W zależności od produktu, jeśli na przykład zwykle pasuje na Ciebie rozmiar 40, sugerujemy zamówić 40 lub 39 w naszej kolekcji!

Nasze kolekcje damskie i męskie są jak rodziny. W ramach rodziny produktów znajdziesz ten sam określony kształt buta (szerokość, nosek, wykończenie): AmelieJessySelina... Jeśli więc dobrze czujesz się w mokasynach Selina w rozmiarze 38, równie dobrze będzie Ci w botkach lub derbach Selina w tym samym rozmiarze. Aby zaoszczędzić czas, jeśli znasz już nasze produkty, możesz przejrzeć sekcję rodzin produktów, które już posiadasz w swojej szafie.

Nasze zobowiązania

Aby znacznie ułatwić Ci wybór, oferujemy 14 dni od otrzymania przesyłki na przymierzenie butów w domu! Jeśli produkt nie pasuje, możesz go łatwo i bezpłatnie zwrócić w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.

W razie jakichkolwiek pytań, nasz Zespół jest gotowy do pomocy:

- poprzez czat

- przez WhatsApp pod numerem (+33) 7 68 90 89 03

- mailowo na adres hello@melvin-hamilton.com

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością pomożemy!

Zajrzyj do naszego Magazynu po więcej wskazówek!

Zakupy przez internet: nasze wskazówki jak wybrać idealną parę butów

Nadeszła długo oczekiwana wyprzedaż. Uzbrojony/a w smartfon lub komputer i z miłością do odkrywania, przeglądasz kolejne strony w poszukiwaniu perełki: pary butów do noszenia przez cały rok. Nagle Twój wzrok...

Czytaj więcej
Jak znaleźć odpowiednie buty na szerokę stopę lub wąską stopę?

Ciasne wiązanie lub nieprzyjemne uczucie otarć, zbyt ciasne lub zbyt szerokie buty mogą mieć znaczący negatywny wpływ na komfort podczas chodzenia, a tym samym na samopoczucie. Para butów dostosowana do...

Czytaj więcej