oto nasze męskie bestsellery

oto nasze męskie bestselleryJeśli uważnie nas śledzisz to prawdopodobnie wiesz już o naszych rodzinach butów. W tym artykule poznasz cechy charakterystyczne głównych rodzin butów męskich, jak również nasze porady dotyczące doboru rozmiaru.

Jak już wyjaśniliśmy w naszym artykule o rodzinach butów damskich , każda nazwa odpowiada pewnej formie (nosek, długość...), która zachowana jest w wielu różnych modelach (buty derby, botki...). Oznacza to, że jeśli czujesz się dobrze w monkach Toni w rozmiarze 40, to jest duża szansa, że jak zamówisz rozmiar 40 derbów Toni, to będą one równie dobrze pasować. Nie przedłużając, oto nasze bestsellerowe męskie rodziny butów.

Znasz już model Toni? Toni jest jednym z ulubieńców naszych klientów. Te buty ze spiczastym noskiem są dostępne w różnych stylach, z perforowanej lub gładkiej skóry, z przeszytymi detalami i wycięciami, a także z brogsami. Znajdziesz u nas idealnego towarzysza na co dzień wśród naszych klasycznych półbutów derby, eleganckich oksfordów i oryginalnych monków.

Wskazówka: Toni ma spiczasty nosek i wypada raczej standardowo, więc zamów swój typowy rozmiar.

Nasz Lance ma tak wiele różnych twarzy! Kolorowe monki, eleganckie derby z brogsami czy może oryginalne derby z twistem? Z pewnością się na nim nie zawiedziesz. Lance nie boi się bawić z różnymi rodzajami materiałów, ani dodawać metalowych nitów tu i ówdzie. Więc który z nich jest Twoim ulubionym?

Wskazówka: Lance wypada dosyć duży, dlatego zalecamy zamówienie mniejszego rozmiaru.

Idealny look gentlemana z Lewisem! Eleganckie buty biznesowe z twistem, botki z nadrukami zwierzęcymi, inspiracje brytyjskim szykiem, Lewis ma wiele do zaoferowania. Urzekną Cię jego elementy z plecionej skóry i laserowych wycięcia, które stanowią o uznanym know-how naszej marki.

Wskazówka: Lewis wypada zawyżony, dlatego sugerujemy wybór o jeden mniejszego rozmiaru niż zwykle.

Czas na Jeffa - naszego zabawnego towarzysza! W jego rodzinie spotkacie kolorowe oksfordy, derby z nadrukami zwierzęcymi, a także wyjątkowe botki. Jeff nie boi się bawić z różnymi rodzajami materiałów, jak również z najmodniejszymi kolorami i będzie Ci odpowiadał, jeśli nie boisz się ekstrawagancji.

Wskazówka: wybierając Jeffa należy zamówić mniejszy rozmiar.

Czujesz nostalgię? Buty Eddy z akcentem vintage będą Twoim idealnym wyborem. Niezależnie od tego, czy szukasz butów typu derby z oryginalnymi detalami, czy też botków w stylu vintage, zajrzyj do naszej kolekcji Eddy! Od butów w stylu dandysowym dzieli Cię tylko kilka kliknięć!

Wskazówka: Eddy wypada zawyżony, dlatego sugerujemy zamówienie mniejszego rozmiaru niż zwykle.

Być może znasz już Rico jako klasyczne buty, ale z pewnym twistem. Połączenie gładkiej skóry z zamszem, brogsy, mieszanka kilku odcieni czerni i brązu - tego właśnie możesz oczekiwać od naszego Rico! Klasyczne monki, eleganckie derby lub oksfordy, idealne do garnituru do pracy, jak i na co dzień! W naszej rodzinie Rico z pewnością znajdziesz odpowiedni styl dla siebie!

Wskazówka: Rico ma wąską formę, zalecamy zamówienie standardowego rozmiaru.

#youaremnh