Pleciona skóra | Trendy Melvin & Hamilton

Pleciona skóra | Trendy Melvin & Hamilton

Pleciona skóra, delikatna sztuka

Splatanie skóry to prawdziwe know-how, które niewielu rzemieślników opanowało. W Melvin & Hamilton tkana skóra jest jednym z naszych ulubionych materiałów, to dlatego posiadamy oddzielną pracownię w całości poświęconą tej szczególnie wymagającej sztuce.
Skóra pleciona, przeplatana, wysublimowana

Plecenie skóry wymaga zręczności i koncentracji ze strony utalentowanych pracowników i wyjątkowych rzemieślników.

Ilustruje ono również istotne wartości i jakość, które są niezbędne do tworzenia w Melvin & Hamilton:

Aby wyplatać skórę, podstawowy jest wybór wysokiej jakości surowca, który jest drobno krojony, przeplatany, skręcany. Skóra musi być elastyczna i dobrze obrobiona, w szczególności przy użyciu procesu garbowania. Wytrzymałość buta plecionego ze skóry jest wzorowa: nie należy dać się zwieść jego lekkości! Jest to trwały materiał, który sprawi, że buty będą Ci służyły przez wiele lat!

Po złotym wieku w Europie, a szczególnie we Francji, to właśnie w Indiach znajdujemy najbardziej utalentowanych i kreatywnych rzemieślników naszego pokolenia. To w tym kraju, który stał się mistrzem w produkcji i obróbce skóry, niezbędne jest zachowanie tego know-how. Od wielu lat pracownia Melvin & Hamilton zajmująca się wyplataniem skóry szkoli zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników i rozwija ich umiejętności.

Lata doświadczeń w produkcji tkanych skór pozwalają również projektantom Melvin & Hamilton na dalsze innowacje i modernizację tej sztuki, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. W wyniku tego powstają nowe, ekscytujące style i oryginalne modele, pełne życia, od kolekcji do kolekcji. Te style są wygodne do noszenia i zdecydowanie wyjątkowe! 


Wartości marki Melvin & HamiltonMust have na lato

Baleriny , sandały , plecione skórzane klapki to damskie buty, które będziesz z przyjemnością nosiła całe lato! Są lekkie, oddychające, elastyczne... Kolorowe modele, pełne oryginalności, które wyróżniają się zarówno w mieście, jak i na wakacjach!

Wybierz i wypróbuj plecioną skórę i ciesz się pełnią pierwszych słonecznych dni! 


Buty damskie z plecionej skóry na lato
W sezonie przejściowym i cały rok

Jak tylko doświadczysz stylu plecionej skóry, nie będziesz chciała się z nim rozstać... a dobra wiadomość jest taka, że damskie plecione buty są dostępne również w postaci botków , mokasynów i sznurowanych butów !

W sezonie przejściowym i cały rok

Jak tylko doświadczysz stylu plecionej skóry, nie będziesz chciała się z nim rozstać... a dobra wiadomość jest taka, że damskie plecione buty są dostępne również w postaci botków , mokasynów i sznurowanych butów !


Wszystkie damskie buty z plecionej skóry

Pleciona skóra, a dla niego?

Pleciona skóra, jako część total look'u czy jako oryginalny detal, w jednym lub wielu kolorach, jest również modnym wyborem dla butów męskich !

To unikatowy i kreatywny styl w branży mody męskiej, którego nie można przegapić...


Wszystkie buty męskie z plecionej skóry

Nasze akcesoria plecione ze skóry 

Podoba Ci się pleciona skóra? Nam również! Nasza galanteria skórzana również korzysta z tej wyjątkowej techniki, którą możemy podziwiać w bransoletkach i breloczkach: Praktyczne, bardzo estetyczne i doskonale pasują do Twoich plecionych butów.


Bransoletki plecione ze skóry

Breloczki plecione ze skóry


Ręcznie plecione torebki 

Zupełna nowość w naszym sklepie, torebka Kimberly jest kolejnym przykładem wyjątkowej sztuki plecenia skór. Przestronna, solidna i elegancka, ta pleciona torebka szybko znajdzie szczególne miejsce w Twojej szafie.


PLECIONE TOREBKI


Melvin & Hamilton, zrównoważona marka

Ekologia, zrównoważony rozwój, kultura organizacji, wybór materiałów i ich poszanowanie... odkryj nasze zobowiązania oraz przyszłe projekty i wybierz świadomą i odpowiedzialną modę. 


Nasze zobowiązania

#youaremnh