Kolekcja lato 2019 | Trendy Melvin & Hamilton

Kolekcja lato 2019 | Trendy Melvin & Hamilton

Lato w stylu Melvin & Hamilton

Szukasz butów, które są lekkie, białe, o unikatowym wyglądzie... Przygotuj się na sezon letni! 

Styl letni i odświętny

Lubimy wygodę mokasynów, ośmielamy się być dandysami, uwielbiamy nowe sneakersy, zakochujemy się w mieszaninie gatunków... Letnia kolekcja sprawia, że chcemy wyruszyć na wycieczkę po całej Europie!
Biel, bardzo modna

Biel nie jest tylko kolorem wesel: jest również letnim trendem, także w zakresie butów! Zabawa z bielą nadaje inny wymiar prostej stylizacji, rozświetla ją, nadaje jej stylu. A żeby uzyskać styl dandysa, proponujemy noszenie białych butów z jasnym garniturem, aby pozostać w lekkim i świeżym stylu. Biały trend sieje spustoszenie w mieście, a my uwielbiamy nie pozostawać niezauważeni!


Nasze buty z białej skóry

Sandały, mokasyny i mule pełne kolorów!

Nasze ulubione modele na sezon letni to te, które pozwalają naszym stopom oddychać... Od pierwszych promieni słonecznych mamy ochotę wskoczyć w sandały , mule , lekkie baleriny i wygodne kolorowe mokasyny ! Od rzucającego się w oczy pomarańczowego poprzez oryginalne nadruki i bardziej stonowane pastelowe odcienie, wybór należy do Ciebie: jakie będą Twoje letnie kolory? Zapomnij o czarnym lub ciemnobrązowym, odważ się na bladoróżowy, srebrny, kwiatowe motywy lub wielobarwną skórę!


Wszystkie wyjątkowe modele letnie

Lekkie modele dla niej

Trend na mule pojawia się tego lata w prasie i na naszych stopach! Mokasyny w stylu vintage i kobiece sandały również u nas goszczą...Lekkie modele dla niego

Mokasyny we wszystkich swoich formach zdobyły wszystkie głosy w tym sezonie! A męskie sandały nadal mają swoje miejsce w garderobach u Panów...Nasi ulubieńcy miejskiego szyku

Lato to nie tylko plaża i palmy, to również przyjemność spotkań na tarasie z przyjaciółmi i niekończące się wieczory... podczas których możemy nosić nasze najlepsze buty! Mule i botki, ale także oksfordy i derby... które wybieramy w różnych kolorach, z motywami lub z dekoracjami!

Sezon na sneakersy

Mieszanie stylów i gatunków to nasza ulubiona gra! W tym sezonie są to sneakersy, męskie lub damskie, która bawią się kolorami i kształtami. Ich atut? Nasze modele Flo & Kobe są przeznaczone zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jedyne, co pozostało, to wybranie rozmiaru. Kobiecy czy męski? Swobodny czy bardzo elegancki? To od ciebie zależy stworzenie własnego przepisu na noszenie sneakersów przez całe lato!


Wszystkie sneakersy

#youaremnh