Ultra lekkie gumowe podeszwy - jak po obłokach!

Ultra lekkie gumowe podeszwy Melvin & Hamilton

Jak tylko je wypróbujesz, nie obejdziesz się bez nich! Nasze lekkie gumowe podeszwy wkrótce staną się najlepszym przyjacielem Twoich stóp! Dowiedz się, jak nasza innowacyjna technologia wpływa na doświadczenie z butami Melvin & Hamilton.

Główną cechą naszych gumowych podeszw jest to, że są one bardzo lekkie i amortyzują wszystkie wstrząsy! Dzięki innowacyjnej technologii, podeszwy zapewniają optymalny komfort i sprawiają, że czujemy się jakbyśmy chodzili po chmurach.

Dlaczego tak bardzo podobają nam się nasze lekkie gumowe podeszwy? Zimą utrzymują one ciepło naszych stóp, izolując nas od zimna i deszczu, a także zapewniają dodatkową przyczepność. Super lekkie i wygodne podeszwy nadają klasycznym skórzanym butom bardziej swobodny wygląd i wprowadzają nas w letni nastrój.

Damskie botki Selina 6 Melvin & Hamilton

W Melvin & Hamilton oferujemy niezwykle lekkie gumowe podeszwy w żywych kolorach, od błękitu po fuksję i żółty. Pozwalają nam one na tworzenie oryginalnych projektów. Z naszymi podeszwami wszystko jest możliwe! Zobacz jak nasi ambasadorzy noszą nasze buty z gumowymi podeszwami i zainspiruj się!

Wybór ambasadorek Melvin & Hamilton

@papillonfully wybrała botki Amelie 5 a @mochicas w obiektywie @nadinekuhnfotografie nosi naszą Susan 66.

Wybór ambasadorów Melvin & Hamilton

@sugsean postawił na botki Trevor 5, z kolei @johannes_jger wybrał model Scott 2.

#youaremnh