Sneakersy z pasją - trend "ugly shoes" w wykonaniu Melvin & Hamilton

Chunky sneakers Melvin & Hamilton

Trend "ugly shoes" znany również jako "dad's shoes" lub "chunky sneakers" przejął ostatnio branżę mody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych fanów, Melvin & Hamilton zaprojektował całą linię unikalnych sneakersów. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy ten trend jest dla Ciebie, sprawdź jak inni noszą swoje Flo i Kobe od Melvin & Hamilton!

Sneakersy zaprojektowane przez Melvin & Hamilton charakteryzują się innowacyjną podeszwą, która jest niezwykle wygodna i amortyzująca, różnymi rodzajami skór i oczywiście zastosowaniem garbowania roślinnego.

Patrząc na nasze sneakersy można od razu rozpoznać know-how i charakter marki: mieszanka różnych rodzajów skór, gładkich, zamszowych, a nawet z włosiem, metaliczne odcienie w połączeniu z neonowymi kolorami. Unikalny i innowacyjny projekt bez kompromisów w kwestii stylu - tak właśnie robimy to w Melvin & Hamilton!

Sneakersy są idealne do podróżowania, gdy potrzebujesz dodatkowej pewności i wygody.

Damskie sneakersy Flo Melvin & Hamilton
Damskie sneakersy Flo Melvin & Hamilton

Są również niezastąpione w mieście, pomagają przełamać klasyczny wygląd dzięki swoim kolorom i dodadzą elegancji stylowi na co dzień dzięki wysokiej jakości skórze, odpornym na warunki atmosferyczne podeszwom i wysokiej jakości wykończeniom.

Damskie sneakersy Flo Melvin & Hamilton

Panowie mogą również łączyć nasze skórzane sneakersy na wiele różnych sposobów.

Płaszcz, spodnie typu chino i para rzucających się w oczy sneakersów - to Twój przepis na dobrze wyglądający strój.

Męskie sneakersy Kobe Melvin & Hamilton

Zdecydowanie uwielbiamy wygląd "bad boy" ze skórzaną kurtką i ciemnymi jeansami.

Męskie sneakersy Kobe Melvin & Hamilton
Męskie sneakersy Kobe Melvin & Hamilton

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Cię różnymi stylizacjami naszych influencerów. Nie zapomnij, że skórzane sneakersy czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym. 

#youaremnh