Postaw na błysk - Metaliczny trend w wykonaniu Melvin & Hamilton

Metaliczny trend w wykonaniu Melvin & Hamilton

Bez dwóch zdań must-have dla fashionistek, metaliczny trend robi furorę na wybiegach mody. Odkryj know-how Melvin & Hamilton w naszych skórzanych butach o metalicznym wykończeniu.

Trend metaliczny jest równie popularny jak zwierzęce wzory. Srebrne buty w metalicznym wykończeniu najlepiej łączyć z neutralnymi kolorami: czarnym, szarym, białym i granatowym. Nasze metaliczne buty dla kobiet występują w wielu kształtach i stylach, jesteśmy pewni, że znajdziesz swoją parę, która nada szczególnego charakteru Twojemu stylizacji.

Tego lata nasza oferta muli powiększyła się, a nasze modele można znaleźć w wielu wariantach tego trendu.

Damskie mule Melvin & Hamilton

W tym roku model Alice dołączył do rodziny Melvin & Hamilton. Pytania o wyższe obcasy były tak często zadawane przez fanki naszej marki, że projektanci postanowili spełnić ich oczekiwania i stworzyli ten kobiecy model z obcasem o wysokości 5 cm.

Damskie mule Alice 1 Melvin & Hamilton
Damskie mule Alice 1 Melvin & Hamilton
Damskie mule Alice 1 Melvin & Hamilton

Ręcznie pleciona skóra pozostaje jedną ze specjalności naszej marki. Oryginalne skórzane klapki w kolorze metalicznej zieleni dodadzą Twojemu strojowi świeżości w słoneczne dni!

Damskie mule Hanna 26 Melvin & Hamilton

Mule Hanna 40 są jednymi z naszych ulubionych - ich prosty, ale klasyczny design sprawia, że są one niezwykle uniwersalne. Będą pasować zarówno do stylizacji w stylu casual, jak i bardziej formalnego.

Damskie mule Hanna 40 Melvin & Hamilton

Jesteś fanką metalicznego trendu? Sprawdź więcej modeli w trendzie metalicznym w naszym sklepie internetowym.

#youaremnh