PREPPY

KLASYCZNA ELEGANCJA ŁĄCZY SIĘ ZE SWOBODNYM SZYKIEM

Men Lance 1 Melvin & Hamilton
Men Leonardo 37 Melvin & Hamilton

PENSÓWKI

Te klasyczne buty są uosobieniem elegancji, wyrafinowania i wszechstronności. Charakterystyczne rozcięcie w przedniej części nie tylko nadaje im nazwę, ale także nadaje im swobodnego charakteru, który idealnie pasuje do stylu preppy. Wykonane z wysokiej jakości skóry, mokasyny pensówki są uosobieniem jakości i stylu: to niezbędny dodatek, który doda ponadczasowego charakteru Twojemu strojowi.

Men Leonardo 37 Melvin & Hamilton
Men Dylan 2 Melvin & Hamilton

BROGSY

Zanurz się w świecie brogsów i odkryj harmonię tradycji i nowoczesności w stylu preppy. Te buty wyróżniają się charakterystycznym ażurowanym wzorem i perforowanymi detalami. Dodają one subtelnego, ale wyrazistego akcentu do stylizacji. Niezależnie od tego, czy nosisz je do codziennych strojów, czy na bardziej formalne okazje, brogsy przyciągają wzrok do Twojego stylu.

Men Dylan 2 Melvin & Hamilton
Men Lance 1 Melvin & Hamilton

MONKI

Poczuj ponadczasowe wyrafinowanie z odrobiną ekstrawagancji dzięki naszym monkom. Te buty ucieleśniają styl preppy w najbardziej eleganckim wydaniu. Charakterystyczne podwójne paski nie tylko nadają im nazwę monki, ale także dodają pewności siebie. Wykonane z gładkiej skóry, czy z subtelną fakturą, podkreślają Twój osobisty styl i doskonale uzupełniają elegancki wygląd.

Men Lance 1 Melvin & Hamilton

Men Toni 43 Melvin & Hamilton

OKSFORDY

Ożyw klasyczną elegancję dzięki naszym oksfordom. Te ponadczasowe buty odzwierciedlają styl preppy i emanują charakterystyczną klasą. Ich zamknięte sznurowanie nadaje stylizacji formalnego charakteru, który pasuje na różne okazje. Żywe odcienie, lakierowana czerń, ciepły brąz… Niezależnie od koloru oksfordy są uosobieniem jakości i stylu.

Men Toni 43 Melvin & Hamilton

#youaremnh