NOWE RABATY!
NOWE RABATY!

Odkrywamy przed Wami: NASZE ulubione buty!

by melvinhamilton-pl

Jak w każdej firmie, każdy z naszych kolegów w Melvin & Hamilton ma swój własny styl. Dzisiaj, cztery osoby opowiadają nam o swoim ulubionym modelu buta!

Bierzemy pod lupę nasze detale!

by melvinhamilton-pl
Kolorowe skórzane podeszwy Melvin & Hamilton

W tym artykule chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na wszystkie szczegóły obecne na naszych butach. Niezależnie od tego, czy chodzi o kolorowe skórzane podeszwy, zdobienia typu brogsy, hafty, nadruki laserowe czy inne szczegóły, wiemy, że nasi klienci je doceniają. Więc przyjrzyj się im bliżej!

Cyber Days czekają na Ciebie!

by melvinhamilton-pl

Przygotuj się na zakupy podczas akcji Cyber Days i skorzystaj z rabatów w wysokości 20%, 30%, 40%, a nawet 50%!Ceny przedstawione w tym artykule są cenami obowiązującymi w chwili wyświetlenia tego artykułu. Podane w artykule rabaty będą obowiązywały tylko podczas akcji Cyber Days 2020.

Jak stylizować - botki

by melvinhamilton-pl
Damskie botki Lexi 2 Melvin & Hamilton

Botki są niezbędne na chłodniejsze dni, a dzięki ich różnorodności będą pasować do każdego stylu i looku!

Nasze porady jak rozciągnąć skórzane buty

by melvinhamilton-pl
Męskie derby Elvis 63 Damskie botki Amelie 5 Melvin & Hamilton

Kiedy kupujemy parę skórzanych butów, nasze stopy na początku nie zawsze czują się komfortowo. Jest to całkiem normalne, że skóra wydaje się sztywna przy pierwszych kilku razach, kiedy mamy je na nogach, potrzeba kilku dni, aby but dostosował się do właściciela.

Kolory Melvin & Hamilton - białe buty!

by melvinhamilton-pl
białe buty

Białe buty znalazły swoje miejsce w naszych garderobach, wystarczy tylko spojrzeć na modę na białe trampki! Ale nic w tym dziwnego, skoro biel można łączyć w dowolny sposób i nadaje ona swobodny, a jednocześnie bardzo elegancki wygląd. Odkryj z nami, jak modna i wszechstronna jest biel i jak wiele różnych stylizacji możesz sobie wyobrazić.

Lekkie klapki - lato jak w obłokach!

by melvinhamilton-pl
klapki, klapki z futerkiem

Po długich miesiącach w skarpetkach i zamkniętych butach, nasze stopy potrzebują odrobiny przestrzeni i relaksu! A cóż może być lepszego niż lekkie i przewiewne klapki Melvin & Hamilton? W tym sezonie oferujemy wszystkie ich rodzaje, od muli zamkniętych po klapki plecione ze skóry, klapki na obcasie czy na koturnie, każdy znajdzie coś dla siebie! Bez względu na to, czy preferujesz klapki w jasnych czy żywych kolorach, w zwierzęce nadruki czy może klasyczne klapki, czas wyjść z hibernacji i wsunąć swoje stopy do naszych modeli. Oto trendy na tegoroczne lato!

Powrót do góry
  Ładuję...