Przewodnik po pielęgnacji skórzanych butów

by Melvin & Hamilton

Skóra używana do produkcji butów jest porównywalna do naszej skóry. Jeżeli o nią nie zadbamy, może wyschnąć i popękać. Zalecamy pielęgnację butów przynajmniej raz w miesiącu. Nasze wskazówki pomogą Ci wydłużyć żywotność Twoich butów, a zwłaszcza utrzymać je tak piękne, jak były pierwszego dnia.

Pleciona skóra, niezbędny element lata

by Melvin & Hamilton

Buty z plecionej skóry stanowią integralną część kolekcji Melvin & Hamilton, głównie w modelach na wiosnę i lato, jednak można również znaleźć buty z takimi elementami w kolekcji jesień-zima. Pleciona skóra jest wyjątkowym i bardzo estetycznym trendem tego lata. W Melvin & Hamilton pojawia się w wielu kolorach i jest łączona z innymi rodzajami skóry.

Jak dbać o buty zimą?

by Melvin & Hamilton

Obecny czas jest często deszczowy, wietrzny i ponury. To nie tylko trudniejszy czas dla nas, ale także dla naszych ulubionych butów.

Linia Couture

by Melvin & Hamilton

Melvin & Hamilton prezentuje linię Couture dla mężczyzn: eleganckie buty wizytowe wykonane w najczystszej tradycji.

Filozofia Melvin & Hamilton

by Melvin & Hamilton

Już od 30 lat marka Melvin & Hamilton co sezon prezentuje kolekcje swoich butów jednocześnie nie tracąc swojej tożsamości.U podłoża marki leży filozofia i rodzina; a także atuty pozwalające na tworzenie oryginalnych i trwałych produktów, w zgodzie z tradycją oraz trendami i nowoczesnym komfortem.

Powrót do góry
  Ładuję...