Toni, Lewis & reszta - oto nasze męskie bestsellery

by Melvin & Hamilton
Męskie bestsellery rodziny butów Melvin & Hamilton

Jeśli uważnie nas śledzisz to prawdopodobnie wiesz już o naszych rodzinach butów. W tym artykule poznasz cechy charakterystyczne głównych rodzin butów męskich, jak również nasze porady dotyczące doboru rozmiaru.

Nowość: torby, kosmetyczki i więcej!

by Melvin & Hamilton
Plecaki i torby skórzane Melvin & Hamilton

Uwielbiamy dzielić się swoją pasją do skóry, dlatego oprócz tworzenia oryginalnych butów, tworzymy również wyroby skórzane, takie jak breloczki, bransoletki, łyżki do butów czy paski. Teraz wyłącznie w naszym sklepie internetowym można znaleźć również skórzane kosmetyczki, torby i paski damskie!

Poradnik o butach dla mężczyzn - jak dobrać buty do okazji

by Melvin & Hamilton
Poradnik o butach dla mężczyzn Melvin & Hamilton

Żle dobrane buty mogą zepsuć nawet najlepszą stylizację. Wiemy, że rozróżnienie pomiędzy różnymi typami butów nie zawsze jest łatwe i że nie wszystkie typy butów pasują do każdej okazji. W tym przewodniku zobaczysz przegląd różnych typów obuwia.

Pozdrowienia z Węgier: buty Budapester, co to właściwie oznacza?

by Melvin & Hamilton
Budapester shoe Dave 3 Melvin & Hamilton

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak nazywają się te eleganckie buty z kwiatowymi detalami na noskach i jak zostały wykonane? Te ręcznie wykonane modele nazywane są butami Budapester. Ten styl jest bardzo lubianym i popularnym stylem, szczególnie jeśli chodzi o buty biznesowe i vintage. Dziś podzielimy się z Tobą odrobiną wiedzy na temat butów. Poznaj buty Budapester!

Kiedy muzyka łączy się z modą - czas na rockowy szyk!

by Melvin & Hamilton

Wszyscy mamy ochotę od czasu do czasu coś zmienić, porzucić swoje nawyki i spróbować czegoś radykalnie innego. Jeśli to brzmi znajomo, to dołącz do ruchu Rock & Chic! W tym artykule prezentujemy selekcję butów Melvin & Hamilton w wersji rock chic.

Motywy zwierzęce powracają na jesień

by Melvin & Hamilton
Damskie sztyblety Susan 10 - Melvin & Hamilton

Egzotyczne motywy na skórze są jedną ze specjalności marki Melvin & Hamilton, a nasi projektanci, Karim & Olivier, uwielbiają wykorzystywać egzotyczne zwierzęta jako źródło inspiracji dla uzyskania nietuzinkowej tektury skóry. Zobaczmy, co przyniesie nam jesień 2019.

Powrót do góry
  Ładuję...