Nasze różne rodzaje podeszwy

Nasze różne rodzaje podeszwySkórzana czy gumowa, odkryj różne podeszwy obuwia Melvin & Hamilton

100% skórzanaTradycyjnie podeszwy butów wykonane są ze skóry. Skórzane podeszwy posiadają nie tylko niezaprzeczalną elegancję, ale są również praktyczne! Podeszwa skórzana umożliwia przedostawanie się powietrza i ucieczkę wilgoci. Z czasem doskonale dopasowuje się do kształtu stopy, dzięki czemu but staje się coraz bardziej komfortowy i umożliwia naturalny chód. 

Jedną z cech charakterystycznych naszych butów Melvin & Hamilton jest najwyższej klasy skórzana podeszwa, dostępna w wielu kolorach, aby nadać oryginalny wygląd każdemu butowi. 

Para butów z podeszwą skórzaną jest ponadczasowa i elegancka. Będzie idealnie pasowała do Twojego garnituru, na co dzień lub na specjalne okazje! 

Gumowo-skórzanaZimą, aby zabezpieczyć się przed złą pogodą, a jednocześnie zachować elegancję nosząc garnitur, najlepszym rozwiązaniem jest podeszwa skórzano-gumowa! Skóra zachowuje swoją oddychającą funkcję wpuszczania powietrza i odprowadzania wilgoci, a część gumowa posiada funkcję antypoślizgową. Idealna, aby zapewnić elegancję zimą!

100% gumowaPodeszwa gumowa od dawna jest powszechna w sektorze outdoor, ale znalazła również swoje miejsce w naszym codziennym życiu w butach miejskich. Szczególnie zimą gruba gumowa podeszwa ma wiele zalet: lepiej izoluje przed zimnem i deszczem, jest antypoślizgowa, pochłania wstrząsy i jest bardzo lekka dla optymalnego komfortu chodzenia. Odkryj jak wiele zalet ma 100% gumowa podeszwa!

Kobe / Flo w 3 etapach

Nasza najnowsza gama sneakersów Kobe dla mężczyzn i Flo dla kobiet jest nie tylko innowacyjna ze względu na swój design, ale także poprzez gumową podeszwę wykonaną z 3 rodzajów gumy na 3 różnych formach. Składa się ona z pierwszej warstwy będącej w styczności z podłożem wykonanej w 100% lekkiej gumy, z drugiej warstwy lekko unoszącej stopę, wykonanej z twardej gumy dla większej stabilność buta, oraz z tradycyjnej lekkiej podeszwy typu wearlight, którą możemy znaleźć w naszej dotychczasowej kolekcji sneakersów. 

#youaremnh