ROZPOCZĄŁ SIĘ SEZON ŚLUBNY

ROZPOCZĄŁ SIĘ SEZON ŚLUBNYSłoneczne dni, miłość i płatki kwiatów... Wiele ślubów odbywa się wiosną i latem, kiedy pogoda dopisuje najbardziej. To idealny czas, aby być stylowym aż po czubki stóp, niezależnie od tego, czy jest to Twój ślub, czy kogoś bliskiego.

Szukasz idealnej pary butów do garnituru na tę okazję? W naszej kolekcji znajdziesz inspiracje, które wpiszą się w bardzo klasyczny wygląd, a także w te, które sprawdzą się podczas mniej formalnego ślubu!

Na początku, zastanówmy się jakie są Twoje opcje na elegancki look do czarnego lub jednolitego garnituru? Do wizytowego stroju polecamy buty lakierowane lub w jednolitym kolorze, takie jak derby , oksfordy lub monki . Pamiętaj, aby wybrać kolor, który idealnie pasuje do Twojego stroju, aby nie wnieść zbyt wiele krzykliwego koloru do klasycznego stroju.Jak widać, wszystkie powyższe buty są bardzo klasyczne i mogą być noszone na najbardziej formalne okazje. Ale możesz je również nosić z jeansami lub spodniami chino i koszulą, aby stworzyć szykowno-casualowy look.

Zdecydowałeś się na bardziej swobodny wygląd, zachowując jednocześnie szyk stosowny do okazji? Wtedy możesz wybrać buty w mniej konwencjonalnym kolorze lub z dyskretnym, ale eleganckim wzorem. Co powiesz na kolorowe mokasyny w połączeniu z podwiniętymi chinosami i koszulą? Będzie to idealny strój dla gościa na wesele w środku lata, na którym nie ma narzuconego dress code'u. Możesz również założyć mokasyny z frędzlami, aby nadać swojej stylizacji nieco mniej formalny charakter i dopasować je do spodni, koszuli lub marynarki.

Od kilku lat widzimy coraz więcej wesel, na których sneakersy są na porządku dziennym! Nawet pan młody czasami nosi białe sneakersy do swojego garnituru, aby nadać mu nieco swobodnego charakteru. Jeśli jednak zdecydujesz się na sneakersy, upewnij się, że dodadzą one stylowego akcentu do Twojego wyglądu, aby podkreślić formalną okazję, jaką jest ślub.

W każdym razie i niezależnie od stroju, który planujesz założyć, jeśli jesteś zaproszony na wesele, na którym obowiązuje dress code, pamiętaj, aby się do niego zastosować.


wszystkie buty ślubne męskie

#youaremnh